APIE MUS

Parketas ir Tapetas, tai naujas ir inovatyvus sprendimas sujungiantis svarbiausius interjero elementus – sienų ir grindų dangas. Kuriate naują interjerą ar norite pakeisti esamo nuotaiką? Tekstilė, meno kūriniai, keramika ar knygos įneš naujų spalvų bei jaukumo Jūsų namams. Parketas ir Tapetas – rubrika, kuriantiems ir mylintiems savo namus, kurioje rasite naujausias interjero tendencijas, idėjas, inovatyvius produktus bei jų pritaikymą interjere. Taigi, linkime Jums atsipalaiduoti ir pasinerti į kupiną įspūdingų tekstūrų, spalvų bei raštų pasaulį, juk derinti interjero medžiagas niekada nebuvo taip lengva ir paprasta.

Medžiagas sukuria ir  idėjas realizuoti padeda žymiausi grindų ir tapetų prekiniai ženklai :

Weitzer Parkett parketlentės (Austrija), Quick-Step parketlentės, laminuotos ir vinilinės grindys (Belgija), Pergo laminuotos ir vinilinės grindys (Belgija), Universal Flooring parketlentės (Malaizija)

Tapetai Khroma (Belgija), Morris&Co (D. Britanija), Scion (D. Britanija), Anthology (D. Britanija), Designers Guild (D. Britanija), Décor Maison (Švedija), Eco wallpaper (Švedija), Boras tapeter (Švedija), Sandberg (Švedija), Mr. Perswall skaitmeniniai tapetai (Švedija), Camengo (Prancūzija), Cole&Son (D. Britanija), Sandudd (Suomija), Harlequin (D. Britanija)

„Vallila“ (Suomija) žinomi kaip žaismingų ir ryškių skandinaviškų kolekcijų, kurias įkvepia suomiški kraštovaizdžiai ir tiesiog suomiškas gyvenimo būdas, kūrėjai. Natūralios, praktiškos medžiagos, žaismingas ir lengvai interjere pritaikomas dizainas nepaliks abejingų. „Vallila“ siūlo platų daiktų namams asortimentą, pradedant nuo kilimų, baigiant – užuolaidomis ar patalyne.

Ferdinand_773-19_interior_720x720_72_RGB-antique
7636_eco_earth-antique

Parketas ir Tapetas siūlo apsilankyti:

Salonas „Parketas ir Tapetas“ Vilniuje, adresu P. Lukšio g. 32 (Domus galerija)

Parduotuvė „Parketas ir Tapetas“ Vilniuje, adresu Verkių g. 44 (namų apdailos centras UNIDECO)

Salonas „Parketas ir Tapetas“ Kaune, adresu Pramonės pr. 8E (NIC centras)

Salonas „Parketas ir Tapetas“ Klaipėdoje, adresu Minijos g. 42 (NIC centras)

Salonas „Parketas ir Tapetas“ Šiauliuose, adresu Pramonės g. 17B (NIC centras)

Salonas „Parketas ir Tapetas“ Utenoje, adresu Kupiškio g. 19 (NIC centras)

Parketas ir Tapetas siūlo draugauti ir bendrauti:

Mūsų rekvizitai:

UAB „Vilkonda”

Įmonės kodas: 120607343

PVM mokėtojo kodas: LT206073413

Adresas: Verkių g. 42, LT-09109 Vilnius