DAUGIAU NEI IMITACIJA – 2018 metų grindų naujienos

„Quick-Step“ plečia ribas ir didina grindų pasirinkimo galimybes. „Quick-Step“ neabejotinai ruošėsi šiems metams, pristatė visiškai naują parketlenčių kolekciją, taip pat atnaujino laminuotų ir vinilinių grindų asortimentą. Šis gamintojas nustebino sukurdamas daugybę naujų dekorų ir suteikė grindims prabangos pojūtį. Visa tai – unikalus dizaino procesas. Ar norite sužinoti apie 2018 metų grindis?

Daugiau

NESENSTANTI KLASIKA IR TIKRASIS MEDIENOS GROŽIS

Niekas namams nesuteikia tiek natūralaus žavesio ir prabangos kaip medinės grindys. Į mados tendencijų viršūnes grįžta eglutės raštu klojamas parketas, puošiantis istorinių pastatų, rūmų, menių ir galerijų erdves. Šio stiliaus parketlentės karaliavo ilgą laiko tarpą ir, atrodo, greitu metu nežada trauktis. Nuo tarptautinių interjero dizaino parodų iki prestižinių dizaino žurnalų viršelių – dėmesį prikaustanti „eglutė“.

Daugiau

PERGO – GRINDYS TIKRAM GYVENIMUI!

Medinės grindys suteikia namams jaukumo pojūtį. Erdvėse, kuriose įprasta naudoti šaltas plyteles, medienos pojūtis tampa išskirtine prabanga. Sukūrę drėgmei atsparias laminuotas grindis ir vinilinę dangą, „Pergo“ grindų išradėjai padarė šią prabangą kiekvienam ranka pasiekiamą.

Daugiau

Kontrastų mėgėjams – baltos grindjuostės!

Grindjuosčių pasirinkimas – baigiamasis grindų, tačiau ne mažiau svarbus interjero kūrimo etapas. Jam reikėtų skirti ne mažiau dėmesio nei grindų pasirinkimui. Baltos grindjuostės tinka tiek moderniuose, tiek klasikiniuose interjeruose, puikiai dera tiek prie baltų, tiek prie ryškių tonų.

Daugiau

PO KOJOMIS – DĖMESĮ PRIKAUSTANČIOS GRINDYS!

Grindys užima didžiausią erdvę jūsų namuose. Norint, kad jos atskleistų visą savo potencialą, svarbu pasirinkti grindis, kurios puikiai derėtų su jūsų namų ir jūsų charakteriu. Gali skirtis grindų spalva, formatas ar netgi paviršius. Nesate tikri ką rinktis? Džiaugiamės galėdami pagelbėti. Netgi jeigu norite trumpam pasvajoti, paklosime mūsų gražiausias Weitzer Parkett parketlentes jums po kojomis!

Daugiau

Įsileiskite į namus tamsą – nebijokite!

Pastaruosius keletą metų balta spalva ir šviesūs atspalviai buvo itin madingi, bet dabar pastebimas priešingas reiškinys. Staiga visi pastebėjo, kad tamsios spalvos yra itin stilingos. Mados ir interjero dizaino pasaulyje juoda tapo paslaptinga, prabangia ir sava spalva. Ši spalva net ir pačiai mažiausiai erdvei suteiks didybės. Ar jau išsikėlėte tikslus Naujiems metams? Pradėkite nuo tamsos įsileidimo į savo namus!

Daugiau

Kaip sukurti stilingą klasikinį interjerą?

Klasikinis interjeras yra nesenstantis. Nesvarbu vakar, šiandien ar rytoj, jis visada atrodys stilingai. Nepaveiktas (ar mažai paveiktas) praėjusių madų, jis įgavo galios ir tapo labai artimas. Rinkitės pagrindinį stilių ir elementus, kurie laikui bėgant atlaikys naujų madų išbandymus. Nesuklyskite: klasikinis stilius yra kruopščiai kuriamas, tačiau tikrai nėra nuobodus!

Daugiau

Vallila – nuspalvinkite namus Kalėdoms

Vallila – Nuspalvinkite namus Kalėdoms! Gamintojo „Vallila” varomoji jėga – deriniai. Be vargo derinkite suomiškus dizainus ir sukurkite jaukų bei autentišką interjerą savo namuose. Žaismingi ir lengvai interjere pritaikomi „Vallila” dizainerių kurti raštai nepaliks abejingų! Iš skirtingų raštų variacijų sukurkite savo kompozicija arba padovanokite nuostabią šventinę idėja savo artimiesiems.

Daugiau