„Quick-Step“ – gražios istorijos pradžia

Ypač daug dėmesio kokybei ir nenuslopinamas inovacijų troškimas. Tai varomoji jėga, dėl kurios „Quick-Step“ yra vienas pirmaujančių grindų prekės ženklų rinkoje. Pradėjęs savo kelią nedideliame Belgijos miestelyje, „Unilin“ vardu įkurtos įmonės priešakyje, šis prekės ženklas buvo pažymėtas grindų sėkmės istorija.

Daugiau

Mažame būste – didelės idėjos

Kalbant apie gyvenamąsias erdves „didesnis“ seniai nebėra žodžio „geresnis“ sinonimas. Laikai keičiasi. Dėl vis didėjančių būsto kainų Paryžiuje ir Londone populiarėja gyvenimas mažose erdvėse. Priemiesčiuose žmonės kuriasi mažesniuose namuose, taip pat sparčiai populiarėja kraustymasis į mažesnius namus. Link šių pokyčių veda noras atsikratyti nereikalingų daiktų, gyventi paprasčiau, taupiau ir ekologiškiau. Tačiau kaip įmanoma patogiai gyventi riboto dydžio erdvėje ir tuo pačiu susikurti individualumo ir erdvės jausmą?

Daugiau

Pasiraitokite rankoves – prikelsime daiktus antram gyvenimui!

Ar norėtumėte, kad Jūsų namas, terasa ar balkonas atrodytų šiek tiek originaliau? O galbūt turite vis didėjančią krūvą nereikalingų daiktų, kuriuos galite prikelti antram gyvenimui? Tuomet daiktų atnaujinimas arba perdarymas („upcycling“) yra tobulas būdas paversti senus „nenaudingus“ daiktus į akį traukiančius, išskirtinius Jūsų namų interjero akcentus!

Daugiau

Drėgmei atsparus laminatas – kaip įsitikinti?

Šiandien laminato atsparumas drėgmei yra nustatomas atliekant vandens įgeriamumo testą. Šio testo metu grindų lentos yra panardinamos į vandenį ir taip matuojamas jų įgeriamumas. Koks šio metodo trūkumas? „Tikrinamas ne sumontuotų grindų, o tik atskirų lentų atsparumas drėgmei“,- sako Jasper De Jaeger, UNILIN Techninių paslaugų vadovas,- štai kodėl sukūrėme savo testus, kurie yra tikslesni, griežtesni ir svarbiausia atspindi realias gyvenimo situacijas“.

Daugiau

Tapetų klijavimas – 8 paprasti žingsniai

Daugelis mano, kad klijuoti tapetus yra sudėtinga, kai iš tikrųjų tai yra labai paprasta ir netgi gali būti smagu. Be to, galėsite didžiuotis ir jaustis laimingu, kada sienas išsiklijavote pats! Tam mes sukūrėme instrukciją ,,žingsnis po žingsnio“, kuri paaiškins, kaip reikia klijuoti tapetus.

Daugiau

Tegul sienos kalba!

Šiuolaikinės technologijos atveria beribes galimybes ir suteikia nežabotą kūrybinę laisvę netgi renkantis tapetus. Nebijokite eksperimentuoti ir rinktis drąsesnius sprendimus kurdami namų interjerą. Aukščiausios kokybės žymiausių Europos gamintojų tapetai ras vietą kiekvienuose namuose!

Daugiau

Įspūdingas miegamasis!

Kurdami naują interjerą erdvei, kuri ankščiau buvo sandėliukas ar kitas nenaudojamas kambarys ar perdarydami savo erdvią palėpę į įspūdingą miegamojo kambarį pasirinkite aukščiausios klasės „Quick-Step“ laminatą bei dažus ar tapetą. Puikūs šviesių ir tamsių spalvų deriniai šiuolaikiniame „country house“ stiliuje.

Daugiau

Šviesios ir tamsios spalvos žaismas interjere

Pakeisti kambario išvaizdą galite labai paprastais būdais. Turite mažą kambarį ir norite, kad jis atrodytų didesnis? Ar ilgą siaurą kambarį, kuris atrodo per ankštas? O galbūt tiesiog turite kambarį, kuriame norite jaustis jaukiau? Pateiksime keletą gerai žinomų tinkamų spalvų derinių.

Daugiau