PASKUTINIS ŠTRICHAS – GRINDŲ AKSESUARAI

Klodami grindis netikėtai susiduriame su problemomis, apie kurias nebūtume net pagalvoję. Tai grindų dangos sujungimas, tarpų uždengimas ar grindjuosčių parinkimas. Dabar nebereikia laužyti galvos, gaišti savo brangaus laiko ieškant priedų prie pasirinktų grindų ir juos derinant. Išsirinkite grindis, o mes jums išrinksime tinkamus priedus! Ilgaamžiai pačių žinomiausių gamintojų prekių ženklai: grindjuostės „Pedross“ (Italija) ir itin aukštos kokybės priedai „Küberit®“ (Vokietija) tarnaus jums ir jūsų grindims.

Daugiau

Gyvenimas tęsiasi – jaukumo poreikis grįžta!

Kas nutinka tuo metu, kai mes iš naujo atrandame savo asmeninę erdvę, į kurią vis labiau skverbiasi naujausios technologijos? Mes iš naujo, kitaip pradedame vertinti tą savo asmeninę erdvę. Šių dienų tendencijos – vengti to, kas sukelia kasdienį stresą. Vis dažniau yra sukuriamas „saugumo burbulas“ šeimos nariams, draugams ir augintiniams. Kaip tai padaryti? Sukurkite visapusiško jaukumo aurą naudodami vertingas, natūralias medžiagas ir švelnias spalvas.

Daugiau

DAUGIAU NEI IMITACIJA – 2018 metų grindų naujienos

„Quick-Step“ plečia ribas ir didina grindų pasirinkimo galimybes. „Quick-Step“ neabejotinai ruošėsi šiems metams, pristatė visiškai naują parketlenčių kolekciją, taip pat atnaujino laminuotų ir vinilinių grindų asortimentą. Šis gamintojas nustebino sukurdamas daugybę naujų dekorų ir suteikė grindims prabangos pojūtį. Visa tai – unikalus dizaino procesas. Ar norite sužinoti apie 2018 metų grindis?

Daugiau

NESENSTANTI KLASIKA IR TIKRASIS MEDIENOS GROŽIS

Niekas namams nesuteikia tiek natūralaus žavesio ir prabangos kaip medinės grindys. Į mados tendencijų viršūnes grįžta eglutės raštu klojamas parketas, puošiantis istorinių pastatų, rūmų, menių ir galerijų erdves. Šio stiliaus parketlentės karaliavo ilgą laiko tarpą ir, atrodo, greitu metu nežada trauktis. Nuo tarptautinių interjero dizaino parodų iki prestižinių dizaino žurnalų viršelių – dėmesį prikaustanti „eglutė“.

Daugiau

PERGO – GRINDYS TIKRAM GYVENIMUI!

Medinės grindys suteikia namams jaukumo pojūtį. Erdvėse, kuriose įprasta naudoti šaltas plyteles, medienos pojūtis tampa išskirtine prabanga. Sukūrę drėgmei atsparias laminuotas grindis ir vinilinę dangą, „Pergo“ grindų išradėjai padarė šią prabangą kiekvienam ranka pasiekiamą.

Daugiau

Kontrastų mėgėjams – baltos grindjuostės!

Grindjuosčių pasirinkimas – baigiamasis grindų, tačiau ne mažiau svarbus interjero kūrimo etapas. Jam reikėtų skirti ne mažiau dėmesio nei grindų pasirinkimui. Baltos grindjuostės tinka tiek moderniuose, tiek klasikiniuose interjeruose, puikiai dera tiek prie baltų, tiek prie ryškių tonų.

Daugiau

PO KOJOMIS – DĖMESĮ PRIKAUSTANČIOS GRINDYS!

Grindys užima didžiausią erdvę jūsų namuose. Norint, kad jos atskleistų visą savo potencialą, svarbu pasirinkti grindis, kurios puikiai derėtų su jūsų namų ir jūsų charakteriu. Gali skirtis grindų spalva, formatas ar netgi paviršius. Nesate tikri ką rinktis? Džiaugiamės galėdami pagelbėti. Netgi jeigu norite trumpam pasvajoti, paklosime mūsų gražiausias Weitzer Parkett parketlentes jums po kojomis!

Daugiau